• Zaopatrzenie Medyczne Baner
  • Zaopatrzenie Medyczne Baner
  • Zaopatrzenie Medyczne Baner
  • Zaopatrzenie Lekarzy
  • Zaopatrzenie Medyczne Baner

Torby i plecaki medyczne

Torba medyczna TRM-4 Torba medyczna TRM-4
Wykonana zgodnie z zaleceniami koordynatora PSP ds. ratownictwa medycznego. Torba posiada trzy wyodrębnione, regulowane przegrody na drobny sprzęt i materiały medyczne. Posiada miejsce na podstawowy zestaw opatrunków, maseczkę do sztucznego oddychania, szyny do unieruchomienia złamań oraz drobne akcesoria. Torba została wyposażona w uchwyt do trzymania na ramieniu oraz 2 uchwyty do noszenia torby w ręce.
Torba medyczna TRM-37 Torba medyczna TRM-37
Kuferek medyczny pierwszej pomocy posiada wnętrze wykonane z łatwo zmywalnej tkaniny NYLON 210D. Cały usztywniony grubą pianką. Posiada dwie ruchome przegrody, cztery kieszenie z siatki zakończone gumką. Wygodnie otwierany, zamykany na klamrę zatrzaskową. Uchwyt do ręki opiankowany. Pas nośny odpinany, regulowany z antypoślizgowym naramiennikiem. Dno torby zabezpieczają 4 gumowe stopki.
Torba TRM-54 Torba medyczna TRM-54
Torba posiada dwie wyodrębnione, regulowane przegrody na drobny sprzęt i materiały medyczne i kieszeń z siatki zasuwaną na suwak. Na zewnątrz torby znajduje się kieszonka z przezroczystej folii. Torba posiada dwa uchwyty do ręki, pas nośny regulowany, odpinany z naramiennikiem. Spód torby zabezpieczony gumowymi stopkami typu jeż. Posiada miejsce na zestaw opatrunków, maseczkę do sztucznego oddychania, szyny do unieruchomienia złamań oraz drobne akcesoria. Torba została wyposażona w uchwyt do trzymania na ramieniu oraz 2 uchwyty do noszenia torby w ręce.
Torba TRM-43 Torba opatrunkowa TRM-43
Funkcjonalna torba na aparat do sztucznego oddechu, ze specjalnym, szybkim i łatwym dostępem do środka. Funkcjonalna torba na respirator, z łatwym dostępem do środka. Dla bezpieczeństwa aparatu torba jest cała wyłożona usztywniającą pianka polietylenową. Zabezpiecza przed wstrząsami i uderzeniami. Ma właściwości izolacyjne, chroni przed zanieczyszczeniami, działaniem wody i wilgocią. Komora główna zamykana jest na podwójny suwak. Wewnątrz na klapie znajduje się funkcjonalna kieszeń z siatki zamykana na suwak. Wyposażona w praktyczną opiankowaną rączkę i odpinany pas do przenoszenia. Wewnątrz torby znajduje się regulowana przegroda.
Torba TRM-8 Torba na inhalator TRM-8
Wykonana z materiału NYLON, bardzo odpornego na przetarcia oraz łatwego w utrzymaniu czystości. Torba na zestaw tlenowy z odpinaną saszetką. W środku torby gumki do zaczepienia sprzętu. Torba wyposażona jest w uchwyty do trzymania w dłoni oraz pasek do noszenia na ramieniu. Torba cała opiankowana bardzo grubą pianką.
Torba TRM-42 Torba na defibrylator TRM-42
Funkcjonalna torba na defibrylator, z łatwym dostępem do środka. Dla bezpieczeństwa aparatu torba jest cała wyłożona usztywniającą pianka polietylenową. Zabezpiecza przed wstrząsami i uderzeniami. Ma właściwości izolacyjne, chroni przed zanieczyszczeniami, działaniem wody i wilgocią. Komora główna zamykana jest na podwójny suwak. Wewnątrz na klapie znajduje się funkcjonalna kieszeń zamykana na suwak. Torba posiada dwie kieszenie boczne.
Torba TRM-50 Torba lekarza TRM-50
Bardzo funkcjonalna torba, komora w kształcie litery U zapewnia łatwy dostęp do rzeczy znajdujących się w jej wnętrzu. W głównej komorze mamy do dyspozycji 5 kieszonek zamykanych na gumkę. Na klapie znajdują się dwie kieszenie z siatki, zamykane na suwak. Dodatkowo torba posiada 2 boczne kieszenie, w których znajdują się przegrody segregacyjne, również zamykane na suwak. Opiankowana kieszeń z przodu torby jest przeznaczona jest na ruchome ampularium (14 dużych i 22 małe ampułki). Torba posiada z tyłu dodatkową kieszeń np. na dokumenty, także zamykaną na suwak. Pas nośny odpinany, regulowany, z wygodnym antypoślizgowym naramiennikiem. Uszy z taśmy spinane rączką. Dno torby usztywnione, zabezpieczone gumowymi stopkami.
Torba TRM-53 Torba na ekwipunek TRM-53
Bardzo pojemna i funkcjonalna torba na ekwipunek. Uszyta z bardzo wytrzymałego i odpornego na wysoką temperature materiału PLAVIL. Na zewnątrz torby znajduje się duża kieszeń zamykana na suwak. Torba posiada taśmy odblaskowe przypinane na rzep, dwa uchwyty do ręki spinane rączką z rzepem, pas nośny odpinany, regulowany z naramiennikiem, po bokach umieszczone są 2 rączki gumowe. Spód torby zabezpieczony gumowymi stopkami typu jeż.
Torba medyczna TRM-16 Torba na zestaw tlenowy TRM-16
Torba pozwala na przenoszenie całego zestawu tlenowego:
- butli tlenowej z reduktorem;
- kompletu masek i rurek (specjalna duża kieszeń na zewnątrz);
Torba posiada na zewnątrz 2 kieszenie - kieszeń mniejsza służy do umieszczenia w niej maski tlenowej oraz pozwala na wyjmowanie jej bez konieczności rozsuwania całej torby. Grube opiankowanie oraz dno usztywnione płytą gwarantuje solidne zabezpieczenie butli. Dodatkowo, wewnątrz torby znajdują sie 3 rzepy do przypięcia butli. Torba posiada 2 uchwyty do noszenia w ręce oraz odpinany pasek pozwalający na noszenie jej na ramieniu. Spód torby zabezpieczają 3 stopki jeżyki.
Torba ratownicza TRM-62 Kuferek medyczny TRM-62
Bardzo funkcjonalny i pojemny kufer medyczny. Wewnątrz torby znajduje się 10 kieszeni. Usztywniony grzbiet torby umożliwia nam łatwy dostęp do wnętrza torby. Po obu stronach torby znajdują się trzy kieszenie, dwie zamykane na rzep i jedna otwarta. Torba posiada dwa uchwyty do ręki, pas nośny regulowany, odpinany z naramiennikiem. Spód torby zabezpieczony gumowymi stopkami typu „jeż”. Oznakowanie: krzyż Św. Andrzeja, taśmy odblaskowe.
Torba ratownicza TRM-18 Torba TRM-18
Komora główna posiada trzy regulowane przegrody. W komorze głównej torby umieszczono uchwyty na butlę tlenową. W kieszeni górnej zostało specjalnie zaprojektowane miejsce na pakiet opatrunków. W kieszeniach bocznych miejsce na drobny sprzęt oraz specjalny uchwyt z miejscem na kołnierz ortopedyczny dwuczęściowy. Torba wyposażona jest w uchwyty do trzymania w dłoni, na ramieniu oraz szelki do noszenia na plecach.
Torba ratownicza TRM-36 Torba dla pielęgniarki TRM-36
Kieszonki i przegrody wewnętrzne - mnogość wewnętrznych kieszonek na suwak. Suwaki 10mm - solidne, metalowe są gwarancją pewnego i płynnego otwierania torby. Taśmy odblaskowe - niezbędne dla poprawy widoczności ratownika pracującego w nocy. Gumki na ampułki - przytrzymają i zabezpieczą ampułki, strzykawki i inne drobne przedmioty.
Torba medyczna TRM-31 Apteczka plecakowa TRM-31
Wygodna i pojemna torba lekarska dedykowana służbom medycznym. Jej zalety to: wygodny, szeroki i szybki dostęp do komory głównej, gdzieznajduje się duża kieszeń zapinana na rzep, liczne kieszonki z siatki zamykane na suwak. Zastosowanie siatki umożliwia łatwy przegląd zawartości torby. 4 kodowane kolorami saszetki mocowane na rzep z przezroczystymwierzchem i opiankowanym spodem. Środek torby wykończony materiałem wodoodpornym WDP, zmywalnym.Z przodu torby duża zewnętrzna kieszeń z uchwytami z taśmy gumowejutrzymująca przedmioty o różnych gabarytach oraz kieszeń z siatki.Uchwyt ręczny i pas nośny na ramię odpinany.
Torba medyczna TRM-29 Apteczka plecakowa TRM-29
Dwukomorowa apteczka plecakowa. W pierwszej komorze znajdują się kieszenie z siatki zasuwane za zamek błyskawiczny, miejsce na kołnierz ortopedyczny, różnej wielkości gumki oraz mocowanie do butli tlenowej. Druga komora posiada różnej wielkości kieszonki wykonane z siatki zasuwane na zamek błyskawiczny. Plecak posiada trzy gumowe rączki które umożliwiają noszenie plecaka w dwie osoby.Szelki wykonane są z miękkiego i wytrzymałego materiału typu tkanina dystansowa. Posiadają pas piersiowy i biodrowy. W tylnej części plecaka znajduje się kieszeń do której można schować szelki oraz pas biodrowy.Całość plecaka spinana jest klamrami zatrzaskowymi. Dno plecaka wzmocnione jest stopkami gumowymi. Plecak nie posiada kieszeni zewnętrznych ponieważ przystosowany jest dla służb schodzących do jaskiń i grot. Plecak został opracowany w oparciu o sugestie i wytyczne ratownika tych służb.Plecak posiada dwie kieszenie zewnętrzne zamykane na suwak.
Torba medyczna TRM-67 Tatkyczny plecak medyczny TRM-67
Posiada w środku kieszenie z siatki zamykane na suwak, kieszenie z materiału zapinane na rzep oraz uchwyty z taśmy gumowej. Plecak zamykany jest na 2 suwaki, zabezpieczone od deszczu. Na zewnątrz plecaka znajduje się duża, płaska kieszeń zamykana na suwak. Przód plecaka wyposażony jest w taśmy pozwalające na mocowanie różnego rodzaju sprzętu.Całość plecaka spinają taśmy zabezpieczające. Plecak posiada wyprofilowane, wzmocnione grubą gąbką, pokryte oddychającą tkaniną plecy oraz wygodne, regulowane szelki. Dodatkowo plecak wyposażony jest w wygodny uchwyt do noszenia w ręku wykonany z tworzywa sztucznego.
Plecak o pojemności 21 L, cały opiankowany, Plecak wykonany z materiału codura, zamki kroko 10, 8, klamry nexus, Komora główna posiada 5 kieszeni z siatki zamykanych na suwak oraz 8 gumowych uchwytów,
Torba medyczna TRM-27 Apteczka plecakowa TRM-27
Apteczka plecakowa posiada cztery, oddzielne komory. Jedna z komór dopasowana jest wymiarami do przenoszenia kołnierzy ortopedycznych, kolejne dwie komory wyposażone są w kieszenie z siatki zasuwane na zamki błyskawiczne oraz kieszenie zapinane na rzep. Ostatnia komora posiada różnej wielkości gumki oraz karabińczyk do przyczepienia np. kluczy. Na kieszeni przedniej naszyta jest taśma odblaskowa. Plecak posiada trzy gumowe rączki które pozwalają na noszenie plecaka w dwie osoby. Szelki posiadają pas piersiowy, biodrowy oraz regulację długości. Komora na plecach została tak skonstruowana aby mogła pomieścić szelki oraz pas biodrowy. W dnie plecaka zamocowane są taśmy i uchwyty do przypięcia dowolnego sprzętu. Całość plecaka spinają klamry zatrzaskowe. Profilowane szelki - opiankowane, profilowane, wykończone oddychającą tkaniną szelki gwarantują komfort noszenia.
Plecak medyczna TRM-57 Plecak TRM-8
Plecak posiada dwie komory, w komorze głównej znajduje się miejsce na butle tlenową oraz 4 opiankowane saszetki segregacyjne, W drugiej komorze znajduje się ampularium na 196 ampułek oraz dwie kieszenie z siatki zamykane na rzep. Na zewnątrz znajdują się 2 kieszenie, jedna płaska zamykana na suwak, w drugiej znajdują się 2 kieszenie przezroczyste zamykane na rzep, 4 gumowe uchwyty oraz duża przezroczysta saszetka mocowana na rzep. Tył plecaka opiankowany, wykończony oddychająca tkaniną dystansową, Szelki opiankowane, regulowane, wykończone oddychającą tkaniną dystansową, spinane pasem regulowanym pasem piersiowym, regulowany pas biodrowy, Plecak posiada rączkę do przenoszenia.

Zmierz ciśnienie bezpłatnie, Olsztyn, Wańkowicza 5